OPERACJA ZAĆMY ZA GRANICĄ

 

Skoro trafiłeś na tę stronę, z pewnością wiesz już, że refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia operacja zaćmy w Polsce wiąże się z kilkuletnim oczekiwaniem. Z pewnością nie możesz sobie pozwolić na czekanie, aż zwolni się miejsce w polskiej klinice, a więc szukasz rozwiązania swojego problemu za granicą. Jesteśmy pewni, że słyszałeś o dyrektywie Unii Europejskiej, która umożliwia korzystanie z refundowanej opieki zdrowotnej w innych krajach UE. Dyrektywa ta obejmuje m.in. operacje usunięcia zaćmy. W trosce o Twoje zdrowie postanowiliśmy zająć się organizowaniem wyjazdów na operacje zaćmy do Czech. Zajmujemy się dostarczaniem wszelkich dokumentów do czeskiej kliniki oraz załatwianiem formalności w NFZ w ramach zwrotu kosztów leczenia w Czechach. Sprawdź, dlaczego operacja zaćmy za granicą jest korzystniejsza niż operacja w Polsce.

 

Operacja zaćmy za granicą – terminy

 

Podstawowym czynnikiem skłaniającym polskich pacjentów do szukania pomocy w zagranicznych klinikach okulistycznych jest czas oczekiwania na zabieg. W Polsce na refundowaną przez NFZ operację usunięcia zaćmy nadal czeka się ok. 1100 dni (ponad 3 lata). Już kilka tysięcy Polaków zdecydowało się na skorzystanie z okazji, jaką daje dyrektywa UE o transgranicznej opiece zdrowotnej, decydując się na podjęcie refundowanego leczenia w Czechach. Czeski Cieszyn jest miastem, gdzie znajduje się jedna z najlepszych czeskich klinik okulistycznych, w której można zoperować zaćmę już ciągu… 30 dni. Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że bezpiecznie dotrzesz do kliniki, wykonasz wszelkie niezbędne badania i otrzymasz refundację NFZ. Czuwamy nad całym procesem, troszcząc się o Twój komfort i gwarantując załatwienie wszelkich formalności w Narodowym Funduszu Zdrowia. Jedyne, co musisz zrobić, to stawić się w dniu operacji – my zajmiemy się zarówno transportem, jak i noclegiem oraz wyżywieniem.

 

Operacja zaćmy za granicą – koszt

 

Ze względu na odległe terminy wielu pacjentów decyduje się na prywatne leczenie w polskich klinikach, które kosztuje ok. 3000-3500 zł. Operacja zaćmy za granicą jest znacznie tańsza, z uwagi na to, że jej koszt zostaje pacjentowi zwrócony przez NFZ. Pacjent pokrywa jedynie koszt przejazdu do kliniki, zakwaterowania oraz załatwienia formalności związanych z operacją oraz refundacją. Oferujemy korzystne pakiety Standard oraz Premium, które szczegółowo omawiamy na naszej stronie internetowej. Oprócz tego umożliwiamy również zaciągnięcie nisko oprocentowanego kredytu, który można spłacać przez 48 miesięcy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, pragnąc spełnić jego potrzeby związane z wyjazdem do czeskiej kliniki. Kontaktując się z nami dziś, możesz być pewien, że za miesiąc będziesz już po operacji i świat znów nabierze barw.

 

Operacja zaćmy za granicą – pozostałe zalety

 

Krótki czas oczekiwania na zabieg oraz niska cena wyjazdu to główne czynniki wpływające na wybór naszych Klientów. Oprócz tego masz gwarancję, że zajmą się Tobą specjaliści pracujący na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym. Operacja zaćmy za granicą jest bezbolesna i szybka, przebiega w znieczulenia miejscowym i trwa ok. 30 minut. Nie jest to skomplikowany zabieg, lecz wymaga od lekarza dużej precyzji, którą pomaga osiągnąć nowoczesny sprzęt stworzony właśnie z myślą o operacjach zaćmy. Nie czekaj, aż zaćma przejdzie w zaawansowane stadium i pozbądź się problemu w miesiąc, korzystając z usług TCS Polska – firmy, która szybko znajdzie dla Ciebie miejsce w czeskiej klinice i bezpiecznie dowiezie Cię na operację oraz odwiezie do domu po zakończonym zabiegu.