Zadzwoń do nas: 667 916 969

OPERACJA ZAĆMY – NAJLEPIEJ, NAJSZYBCIEJ!

 

Zaćma operowana jest w wielu klinikach okulistycznych na całym świecie. Jednak nie wszystkie z nich dysponują najnowocześniejszym sprzętem medycznym i gwarantują dobrą opiekę lekarską. W Polsce pracują świetni lekarze, lecz aby się do nich dostać, trzeba najczęściej wybrać prywatne leczenie. Polscy pacjenci czekają na refundowaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia operację zaćmy często nawet ponad 1100 dni – dla wielu z nich tak długi okres oczekiwania na zabieg wiąże się ze znacznym pogorszeniem jakości życia, a nawet utratą wzroku. Jeśli nie stać Cię na prywatne leczenie w Polsce, a nie możesz dłużej czekać na operację w kraju, skontaktuj się z nami. Operacja zaćmy refundowana przez NFZ jest możliwa poza granicami Polski, a my wiemy, gdzie najszybciej możesz zostać poddany zabiegowi.

 

Operacja zaćmy – gdzie najlepiej?

 

Dzięki wprowadzonej w 2014 roku dyrektywie Unii Europejskiej o transgranicznej opiece zdrowotnej polscy pacjenci mogą bez przeszkód korzystać z refundowanych przez NFZ operacji w krajach należących do Unii Europejskiej. TCS Polska oferuje swoim Klientom wyjazd na operację do Czeskiego Cieszyna. Dlaczego to miasto jest według nas najlepsze? Przede wszystkim dlatego, że Czeski Cieszyn znajduje się na granicy z Polską, a więc koszty wyjazdu nie są wysokie i nie ma konieczności pokonywania trasy drogą powietrzną ani wodną. Poza tym w czeskiej klinice pracują świetni specjaliści, którzy korzystają z najnowocześniejszego sprzętu medycznego, w tym z zaawansowanego technologicznie mikroskopu ZEISS. Argumentem za tym, że Czeski Cieszyn to najlepsze miejsce do zoperowania zaćmy, jest również fakt, iż personel leżącej przy granicy z Polską kliniki porozumiewa się w języku polskim, co sprawia, że pacjent czuje się bezpieczniej. Jeśli choroba z każdym dniem postępuje, niezbędna jest operacja zaćmy. TCS Polska wie, gdzie najlepiej przeprowadzić zabieg, by uniknąć sporych wydatków. Masz prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej, a dzięki dyrektywie UE możesz szybko zoperować zaćmę w Czechach i ponownie zobaczyć świat w pełnej krasie.

 

Operacja zaćmy – gdzie najszybciej na NFZ?

 

W Czeskim Cieszynie operacja zaćmy przebiega szybko, bezboleśnie i bezpiecznie. Jeśli zastanawiasz się, gdzie najszybciej zoperować zaćmę na NFZ, zdecyduj się na pobliski Czeski Cieszyn. Dlaczego warto? Jeśli skontaktujesz się z nami już dziś, wyjedziesz na operację nie później niż za… 30 dni. Dostrzegasz różnicę? W Polsce na tę samą refundowaną przez NFZ operację musisz czekać ok. 1070 dni dłużej. Oznacza to, że możesz cieszyć się zdrowiem i prawidłowym widzeniem całe 1070 dni wcześniej niż gdybyś poddał się refundowanej operacji w Polsce. Krótki czas oczekiwania na zabieg jest największą zaletą wyjazdu do czeskiej kliniki. Z tej okazji skorzystało już kilka tysięcy Polaków zmagających się z zaćmą, którzy czekali na refundowaną operację w Polsce, z dnia na dzień widząc coraz gorzej.

 

Operacja zaćmy w Czechach

 

Operacja zaćmy w miejscu, gdzie najszybciej zostaniesz wzięty pod opiekę specjalistów, wymaga od Ciebie zagospodarowania około 36 godzin. W tym czasie przewieziemy Cię na badania i operację, odwieziemy na odpoczynek do komfortowego hotelu po przeprowadzonym zabiegu, udamy się z Tobą na kontrolę następnego dnia oraz odwieziemy Cię do domu. Przez cały ten czas możesz liczyć na pomoc ze strony naszych pracowników. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób z zaawansowaną zaćmą ma bardzo duże problemy z widzeniem, dlatego pracownicy TCS Polska zostali specjalnie przeszkoleni, aby móc służyć profesjonalną pomocą podczas całego wyjazdu. Operacja zaćmy w Czeskim Cieszynie, gdzie najlepiej zajmą się Tobą specjaliści na co dzień operujący zaćmę, to okazja, z której skorzystało już mnóstwo Polaków. Nasi Klienci, którzy przeszli zabieg w czeskiej klinice, szybko wrócili do zdrowia i normalnego funkcjonowania, a wielu z nich musiałoby do tej pory czekać na zabieg, gdyby nie istniała możliwość poddania się refundowanej przez NFZ operacji w Czechach.

 

W najlepszej czeskiej klinice okulistycznej szybko i skutecznie pozbędziesz się zaćmy.