Zadzwoń do nas: 667 916 969

OPERACJA ZAĆMY – CIESZYN

 

Zaćma to stopniowo postępująca choroba, która nieleczona prowadzi do całkowitej utraty wzroku. Jedynym skutecznym sposobem leczenia zaćmy jest operacja polegająca na usunięciu objętej kataraktą soczewki własnej pacjenta i zastąpieniu jej nową soczewką sztuczną. W Polsce na refundowany przez NFZ zabieg usunięcia zaćmy pacjenci czekają często ponad 1100 dni. Dla wielu z nich tak długi okres oczekiwania wiąże się ze znacznym pogorszeniem widzenia, co niekorzystnie wpływa na codzienne funkcjonowanie. Z pomocą przychodzą czescy specjaliści, u których przeprowadzana jest refundowana przez NFZ operacja zaćmy. Czeski Cieszyn jest miastem, w którym znajduje się współpracująca z TCS Polska specjalistyczna klinika okulistyczna. Sprawdź, dlaczego warto udać się na operację do Czech i jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Operacja zaćmy – Cieszyn – NFZ

 

Czeski Cieszyn jest miastem leżącym przy południowej granicy Polski. Dzięki wprowadzonej w 2014 roku dyrektywie Unii Europejskiej o transgranicznej opiece zdrowotnej polscy pacjenci z zaćmą mogą przechodzić refundowaną przez NFZ operację usunięcia zaćmy w czeskich klinikach okulistycznych. Klinika, z którą współpracujemy, dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym, w tym zaawansowanym technologicznie mikroskopem ZEISS. Każdy pacjent, który kwalifikuje się do operacji w Czeskim Cieszynie, objęty jest profesjonalną opieką polskojęzycznego personelu. Wyjazd do Cieszyna wraz z operacją i powrotem do domu trwa ok. 36 godzin. W tym czasie lekarze wykonają badania w klinice i przeprowadzona zostanie operacja zaćmy. Cieszyn jest miastem znajdującym się na granicy z Polską, dlatego wyjazd jest krótki i tani. Po przeprowadzeniu operacji pacjent odpoczywa w komfortowym hotelu, a następnego dnia udaje się na zdjęcie opatrunku i skontrolowanie efektów operacji. Tuż po konsultacji z lekarzem wracamy do Polski, a pacjent może ponownie cieszyć się otaczającymi go obrazami, które znów widziane są wyraźnie. Operacja zaćmy w Czeskim Cieszynie cieszy się dużą popularnością wśród Polaków, których nie stać na prywatne leczenie w Polsce, a kilkumiesięczne lub kilkuletnie oczekiwanie na refundowany przez NFZ zabieg w kraju może doprowadzić do znacznego pogorszenia widzenia i zmniejszenia jakości życia.

 

Dlaczego operacja zaćmy w Czeskim Cieszynie jest tańsza niż w Polsce?

 

Po zgłoszeniu się do TCS Polska i zakwalifikowaniu się do operacji pacjent czeka do 30 dni na wyjazd. W tym czasie zajmujemy się załatwianiem wszelkich formalności i gromadzeniem dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia zabiegu i uzyskania zwrotu kosztów w ramach refundacji NFZ. Pomagamy pacjentom z całej Polski wyleczyć zaćmę taniej i szybciej niż w kraju. Operacja zaćmy w Czeskim Cieszynie jest tańsza niż w prywatnych polskich klinikach, ponieważ pacjent może liczyć na refundację przez NFZ. Jeśli nie dysponujesz gotówką na wyjazd i operację, możesz liczyć na bezpieczny kredyt udzielany przez TCS Polska. Operacja zaćmy prywatnie w polskich klinikach to koszt rzędu 3 tysięcy złotych. Czeski Cieszyn umożliwia podjęcie refundowanego leczenia, do którego dochodzi do 30 dni po skontaktowaniu się z nami. Skorzystaj z okazji na szybkie i tanie wyleczenie zaćmy i zacznij znów korzystać z życia. Zaćma jest bardzo uciążliwym schorzeniem, które dotyka szczególnie osoby po 60. roku życia. Operacja zaćmy w czeskim mieście Cieszyn umożliwia szybki powrót do pełnej sprawności, a wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu medycznego gwarantuje bezpieczeństwo operacji.

 

Skontaktuj się z nami, by zarezerwować najbliższy wolny termin operacji w Czeskim Cieszynie.