Zadzwoń do nas: 667 916 969

Pozostańmy w kontakcie

  • TCS Polska
  • biuro@niedlazacmy.pl
  • 508 528 787
  • Łagiewnicka 54/56 pokój 1.12-1.13 I piętro budynek A
    91-463 Łódź

Kontakt z nami

zostaw wiadomośćOperacja zaćmy w Czechach Kontakt


Zależy Ci na szybkiej operacji zaćmy lub żylaków? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, telefon lub wiadomość mailową. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej siedziby w Łodzi, gdzie twarzą w twarz omówimy Twój problem i zaproponujemy dogodny termin, w którym zostanie przeprowadzona operacja zaćmy w Czechach. Kontakt z TCS Polska to gwarancja szybkiego rozwiązania problemu i powrotu do zdrowia.

Nie wiesz, na czym polega operacja zaćmy w Czechach? Kontakt z nami pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości związane zarówno z samą operacją, jak i dojazdem oraz zwrotem kosztów zabiegu przez NFZ. Siedziba firmy TCS Polska znajduje się w Łodzi, przy ulicy Łagiewnickiej 54/56 (pokój 1.12-1.13). Dzięki współpracy z najlepszymi czeskimi klinikami jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom błyskawiczną pomoc i zorganizować komfortowe warunki dojazdu do kliniki w Czechach.

Współpracujemy z najlepszą czeską kliniką, która w ramach refundacji NFZ wszczepia polskim pacjentom z zaćmą soczewki znacznie wyższej jakości niż te, które stosowane są w ramach operacji finansowanych przez NFZ w Polsce. Operacja zaćmy w Czechach możliwa jest dzięki wprowadzonej w 2014 roku dyrektywie Unii Europejskiej o transgranicznej opiece zdrowotnej. Do tej pory na szybszą i refundowaną przez NFZ operację zaćmy w Czechach zdecydowało się już kilka tysięcy Polaków, którzy wzięli sprawy w swoje ręce, pragnąc skrócić czas oczekiwania na operację.

Skontaktuj się z nami, by dać sobie szanse na szybki powrót do zdrowia.