Operacja zaćmy w Czechach refundowana przez NFZ

  • TCS Polska w walce z zaćmą.
  • TCS Polska w walce z zaćmą.
  • TCS Polska w walce z zaćmą.
  • 1
  • 2
  • 3

TCS Polska pomoże w powrocie do zdrowia.

Czekamy na kontakt ! Wyjaśnimy, umówimy, dowieziemy

Kontakty

Kontakty

Kontakt z firmą TCS Polska w ramach programu QuickClinic  

 biuro@niedlazacmy.pl

 

512 622 642

           

Zabiegi

Zabiegi

Zabiegi dotyczą usunięcia zaćmy. Z powodu długich terminów w Polsce, istnieje realne zagrożenie pogłębienia się choroby, lub w skrajnych przypadkach całkowitej (...)

Nie czekaj ! Twoje oczy są dla nas najważniejsze !

 

        Na operację zaćmy w Polsce czeka się ponad 774 dni...  !   QuickClinic to szybka pomoc medyczna

Z nami w wrótce będzie po wszystkim...

Aktualności

Sprawdź co się u nas dzieje

TCS Polska i program QuickClinic

  Firma TCS Polska współpracuje z jedną z najlepszych klinik okulistycznych, która dzięki swojemu doświadczeniu oraz najwyższej klasy lekarzy oraz najnowocześniejszemu sprzętowi (...)

TCS Polska i program QuickClinic

  Firma TCS Polska współpracuje z jedną z najlepszych klinik okulistycznych, która dzięki swojemu doświadczeniu oraz najwyższej klasy lekarzy oraz najnowocześniejszemu sprzętowi (...)

Kliniki. Teraz dwa miejsca operacji Czechy i Polska. Program QuickClinic

OBSŁUGUJEMY PACJENTÓW Z CAŁEJ POLSKI !!!  Polska służba zdrowia mimo znakomitych lekarzy, nie jest w stanie zapewnić pacjentom odpowiednio szybkiego terminu (...)

Zaćma jest schorzeniem, które dla 48% pacjentów kończy się utratą wzroku. Aby temu zapobiec, niezbędna jest operacja, na którą w Polsce czeka się ponad 989 dni. Jesteśmy firmą, która pomaga chorym przyspieszyć proces oczekiwania na operację, organizując wyjazdy do kliniki w Czechach, w której można leczyć się na NFZ. Operacja zaćmy w nowoczesnej czeskiej klinice to gwarancja poprawy widzenia i odzyskania pełnej sprawności.

Operacja zaćmy – gdzie najszybciej (NFZ)?

Operacja zaćmy w Czechach jest szansą dla tysięcy Polaków, którzy czekają na zabieg refundowany przez NFZ. Z powodu długich terminów oczekiwania choroba może się pogłębić u pacjentów, u których niezbędna jest szybka operacja zaćmy. Gdzie najszybciej na NFZ dostać się na operację? Operacja zaćmy w czeskim Cieszynie przeprowadzana jest przez specjalistów korzystających z najnowocześniejszego sprzętu medycznego, w tym innowacyjnego mikroskopu marki ZEISS, dzięki któremu możliwa jest precyzyjna i bezpieczna operacja zaćmy. Cieszyn, Ostrava oraz Nachod są miastami, które współpracują z TCS Polska, umożliwiając wykonanie refundowanej przez NFZ operacji.

Operacja zaćmy w Czechach – terminy oczekiwania

O tym, czy dana osoba kwalifikuje się do zabiegu, jakim jest operacja zaćmy w Czechach refundowana przez NFZ, decyduje lekarz prowadzący. Następnym krokiem jest znalezienie placówki, w której można poddać się zabiegowi, jakim jest operacja zaćmy (NFZ). Terminy w polskich placówkach sięgają nawet 2,5 roku – decydując się na zabieg w Czechach, możesz spodziewać się, że operacja odbędzie się do 30 dni po zgłoszeniu się do naszej firmy. W zakładce „Dokumenty” znajdziesz listę badań, które należy wykonać na około tydzień przed operacją. Znajdują się tam również zalecenia przedoperacyjne oraz pooperacyjne.

Jak przebiega operacja zaćmy w Czechach?

Zaćmę w czeskich klinikach operuje się przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Operacja zaćmy w Czechach (Nachod) przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i polega na usunięciu metodą fakoemulsyfikacji soczewki własnej pacjenta i wszczepieniu na jej miejsce soczewki sztucznej. Po około 60 minutach od zakończenia zabiegu i otrzymaniu karty pacjenta można opuścić klinikę, w której przeprowadzona została operacja zaćmy. Czechy są państwem sąsiadującym z Polską, a my oferujemy dowóz do kliniki wszystkim osobom, które korzystają z naszych usług. Co więcej, w dniu operacji na naszych Klientów czeka hotel, w którym będą mogli się zrelaksować. Po udanej operacji zajmujemy się wszelkimi formalnościami w NFZ w ramach zwrotu kosztów operacji.

NFZ – operacja zaćmy i żylaków

Na naszych Klientów czeka zarówno szybka i bezbolesna operacja żylaków, jak i operacja zaćmy. Ostrava, Nachod oraz Cieszyn to miasta, w których możesz pozbyć się uciążliwego problemu i odzyskać pełną sprawność dzięki operacji refundowanej przez NFZ. W naszym kraju na operację żylaków czeka się nawet 1,5 roku – decydując się na zabieg w Czechach, skracasz czas oczekiwania o całe 17 miesięcy!


Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej działalności i zapisania się na operację zaćmy lub żylaków w Czechach.